Головна

 • Про нас
 • Справи
 • Члени
 • Новини
 • Рекомендації
 • Контакти
 • Пошук по справам

  Звернутись

   

   

   

  на розгляді

  Зміст окремих передач на «Радио Вести»

  Поділитися

  Документи справи

  Рішення про прийнятність


  З огляду на неодноразовий резонанс, що спричинявся програмною політикою радіостанції «Радио Вести», а також можливу наявність мови ворожнечі у програмах, що є предметом розгляду, Незалежна медійна рада вважає звернення Національної ради прийнятними. З огляду на подібний характер гіпотетичних порушень, Незалежна медійна рада вирішує об’єднати цю справу з розглядом звернення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (лист № 17/2155 від 22.07.2016) з проханням висловити позицію щодо відповідності/невідповідності змісту передачі «Утро выходного дня», яка транслювалася цією ж радіостанцією

  Висновок

  1. 22 липня 2016 року до Незалежної медійної ради  надійшло звернення від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (лист № 17/2155 від 22.07.2016) з проханням висловити позицію щодо відповідності/невідповідності змісту передачі «Утро выходного дня», яка транслювалася ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ДИВОСВІТ» (позивні «ВЕСТИ.РАДИО») 18.06.2016 р. абзацу восьмому частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», а також частині першій статті 28 Закону України «Про інформацію».

  2. 2 вересня 2016 року до Незалежної медійної ради надійшло звернення від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (лист № 17/2573 від 02.09.2016) з проханням висловити позицію щодо відповідності/невідповідності змісту передачі «Люди говорят» за участі Олександра Семченка та Руслана Коцаби, яка транслювалася ТОВ «ТРК «ДИВОСВІТ» (позивні «Вести.Радио») 27.07.2016 р. вимогам вітчизняного законодавства.

  3. Згідно з пунктом 12 Положення про Незалежну медійну раду, підставою для розгляду скарги (прийнятність) є наявність суспільної значимості порушеного у такій скарзі питання. З огляду на неодноразовий резонанс, що спричинявся програмною політикою радіостанції «Радио Вести», а також можливу наявність мови ворожнечі у програмах, що є предметом розгляду, Незалежна медійна рада вважає звернення Національної ради прийнятними.

  4. З огляду на подібний характер гіпотетичних порушень, Незалежна медійна рада вирішує об’єднати ці справи для розгляду у єдиному провадженні.

  Результати голосування: «За» – 8;

  «Проти» – 0;

  «Утримуюсь» – 1.

  Голова Незалежної                                                         Наталія Лигачова
  медійної ради

  Секретар Незалежної                                                          Ігор Розкладай
  медійної ради

  Секретар Незалежної                                                     Роман Головенко
  медійної ради

  Інші справи