Головна

 • Про нас
 • Справи
 • Члени
 • Новини
 • Рекомендації
 • Контакти
 • Пошук по справам

  Звернутись

   

   

   

  на розгляді

  Зміст окремих передач на «Радио Вести»

  Поділитися
  Поділитися

  Документи справи

  Рішення про прийнятність


  З огляду на неодноразовий резонанс, що спричинявся програмною політикою радіостанції «Радио Вести», а також можливу наявність мови ворожнечі у програмах, що є предметом розгляду, Незалежна медійна рада вважає звернення Національної ради прийнятними. З огляду на подібний характер гіпотетичних порушень, Незалежна медійна рада вирішує об’єднати цю справу з розглядом звернення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (лист № 17/2155 від 22.07.2016) з проханням висловити позицію щодо відповідності/невідповідності змісту передачі «Утро выходного дня», яка транслювалася цією ж радіостанцією

  Висновок

  1. 22 липня 2016 року до Незалежної медійної ради  надійшло звернення від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (лист № 17/2155 від 22.07.2016) з проханням висловити позицію щодо відповідності/невідповідності змісту передачі «Утро выходного дня», яка транслювалася ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ДИВОСВІТ» (позивні «ВЕСТИ.РАДИО») 18.06.2016 р. абзацу восьмому частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», а також частині першій статті 28 Закону України «Про інформацію».

  2. 2 вересня 2016 року до Незалежної медійної ради надійшло звернення від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (лист № 17/2573 від 02.09.2016) з проханням висловити позицію щодо відповідності/невідповідності змісту передачі «Люди говорят» за участі Олександра Семченка та Руслана Коцаби, яка транслювалася ТОВ «ТРК «ДИВОСВІТ» (позивні «Вести.Радио») 27.07.2016 р. вимогам вітчизняного законодавства.

  3. Згідно з пунктом 12 Положення про Незалежну медійну раду, підставою для розгляду скарги (прийнятність) є наявність суспільної значимості порушеного у такій скарзі питання. З огляду на неодноразовий резонанс, що спричинявся програмною політикою радіостанції «Радио Вести», а також можливу наявність мови ворожнечі у програмах, що є предметом розгляду, Незалежна медійна рада вважає звернення Національної ради прийнятними.

  4. З огляду на подібний характер гіпотетичних порушень, Незалежна медійна рада вирішує об’єднати ці справи для розгляду у єдиному провадженні.

  Результати голосування: «За» – 8;

  «Проти» – 0;

  «Утримуюсь» – 1.

  Голова Незалежної                                                         Наталія Лигачова
  медійної ради

  Секретар Незалежної                                                          Ігор Розкладай
  медійної ради

  Секретар Незалежної                                                     Роман Головенко
  медійної ради

  Інші справи

  розглянуто

  Зміст передач «Кохана, ми вбиваємо дітей», «Я соромлюсь свого тіла», «Битва екстрасенсів», «Слідство ведуть екстрасенси», «Містичні історії» на телеканалі «СТБ»

  Згідно з пунктом 12 Положення про Незалежну медійну раду, підставою для розгляду скарги є наявність суспільної значимості порушеного у такій скарзі питання...