Головна

 • Про нас
 • Справи
 • Члени
 • Новини
 • Рекомендації
 • Контакти
 • Пошук по справам

  Звернутись

   

   

   

  на розгляді

  Сюжети про Аднана Ківана на одеських телеканалах

  Поділитися
  Поділитися

  Документи справи

  Рішення про прийнятність

  Згідно з пунктом 12 Положення про Незалежну медійну раду, підставою для розгляду скарги є наявність суспільної значимості порушеного у такій скарзі питання. З огляду на факт неприпустимості потенційного розповсюдження мови ворожнечі, Незалежна медійна рада визнає звернення прийнятним.

  Рішення

  1. 24 листопада 2017 року до Незалежної медійної ради надійшло звернення від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (лист № 16/577 від 23.10.2017) з проханням висловити позицію щодо відповідності розповсюдження сюжетів про Аднана Ківана, які транслювалися 19.09.2017 в ефірі ТОВ «ТРК «Андсер» та 24.09.2017 в ефірі ТОВ «ТРК Міський телеканал», вимогам Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо заборони використання телерадіоорганізацій для пропаганди винятковості, зверхності або неповноцінності осіб за ознаками їх релігійних переконань, ідеології, належності до тієї чи іншої нації або раси, фізичного або майнового стану, соціального походження.

  2. Згідно з пунктом 12 Положення про Незалежну медійну раду, підставою для розгляду скарги є наявність суспільної значимості порушеного у такій скарзі питання. З огляду на факт неприпустимості потенційного розповсюдження мови ворожнечі, Незалежна медійна рада визнає звернення прийнятним.

  Результати голосування: «За» – 10;

  «Проти» – 0;

  «Утримуюсь» – 0.

  Голова Незалежної                                                         Наталія Лигачова

  медійної ради

  Секретар Незалежної                                                           Ігор Розкладай

  медійної ради

  Секретар Незалежної                                                      Роман Головенко

  медійної ради

  Інші справи