Головна

 • Про нас
 • Справи
 • Члени
 • Новини
 • Рекомендації
 • Контакти
 • Пошук по справам

  Звернутись

   

   

   

  Члени ради

  Тарас Шевченко

  Голова Незалежної медійної ради

  Директор Центру демократії та верховенства права

  Директор та засновник Центру демократії та верховенства права, Член Ради з питань свободи слова та захисту журналістів при Президентові України, член Ради Реанімаційного Пакету Реформ. Юрист, експерт з питань конституційного права, медійного права, автор та співавтор законопроектів у сфері телерадіомовлення, реклами, свободи слова. Зокрема, є співавтором закону “Про суспільне телебачення і радіомовлення”. Член Наглядової ради НСТУ у 2015-2017 роках. Навчався у Єльському університеті на програмі Yale World Fellows. Також є співзасновником Руху ЧЕСНО, журналістського руху “Стоп Цензурі”.

  Олена Голуб

  Секретар Незалежної медійної ради

  Експертка Інституту масової інформації, керівниця моніторингового відділу

  Авторка серії методологій контенту-аналізу ЗМІ, в тому числі аналізу на дотримання професійних журналістських стандартів, гендерного балансу, контенту регіональних новин, моніторингу джинси та багатьох інших. Більше 10 років працює в сфері аналітики медіа. Здійснювала медіа-експертизу для проектів за підтримки ОБСЄ, ООН, Інтерньюз Нетворк, USAID, Матра, Репортерів без кордонів, Фрідом Хаус, Посольства Чехії. Є тренером Дойче Велле Академії та ІМІ з професійних та етичних журналістських стандартів. Співавторка посібників ІМІ “Журналіст та небезпека”, «Як писати про місцеву владу», та аналітичних видань ІМІ «Дослідження медіа-ситуації в південних та східних областях України», «З чого складаються місцеві новини Півдня і Сходу України». Учасниця Незалежної медійної ради за квотою Інституту Масової Інформації.

  Павло Моісеєв

  Секретар Незалежної медійної ради

  Директор з правових питань Міжнародної громадської організації «Інтерньюз-Україна»

  Має 19-річну юридичну практику та 14-річний досвід тренерської роботи. Протягом останніх дванадцяти років працює Директором з правових питань Міжнародної громадської організації «Інтерньюз-Україна», де керує юридичними проектами, займається лобістською та законотворчою діяльністю, взаємодією з державними органами GR, розробкою та впровадження PR-стратегій, стратегічним плануванням та розвитком правових проектів. З 2010-2014 року був Головою Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. Входив до складу Експертних  рад з питань діяльності медіа під час виборів (2007, 2010), з питань мовної політики при Секретаріаті Президента України (2006). Організував та провів дві Школи підвищення кваліфікації для працівників Національної ради (2006, 2007). Займався бізнес-адвокатурою, працював у Національному банку України.

  Зураб Аласанія

  Член Незалежної медійної ради

  Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України

  Медіаменеджер, журналіст та засновник низки медійних проектів. У 2014-2016 роках очолював Національну телекомпанію України. Заслужений журналіст України (2005 рік), один із засновників Hromadske.tv. Журналіст та ведучий авторських програм та політичних ток-шоу. Співзасновник медіа-групи “Об’єктив” засновник агентства “МедіаПорт” і тижневика “MediaPost”. З 2005 по 2010 роки очолював Харківську обласну державну телерадіокомпанію.

  Роман Головенко

  Член Незалежної медійної ради

  Керівник правових проектів Інституту Масової Інформації

  Магістр права (2007, КМА), співавтор текстів законів “Про доступ до публічної інформації” та “Про інформацію”. Виступає експертом Інституту масової інформації в сфері професійних журналістських стандартів.

  Наталя Гуменюк

  Член Незалежної медійної ради

  Голова Hromadske.UA та редакторка Hromadske International

  Українська журналістка, яка спеціалізується на міжнародних відносинах. З початку Революції та подальшого конфлікту працює репортером, висвітлюючи події про Майдан, Крим, Донбас. Як незалежний кореспондент-міжнародник, вона також висвітлювала головні політичні та соціальні події  у понад 50 країнах. Автор книги «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції».

  Отар Довженко

  Член Незалежної медійної ради

  Редактор, журналіст, дослідник медіа. Керівник Центру моніторингу та аналітики ГО «Детектор медіа».

  Викладач Школи журналістики Українського католицького університету. Співредактор онлайн видання MediaLab.online Львівського медіафоруму.

    У 2005-2011 роках працював у групі видань «Телекритика»; був заступником шеф-редактора, головним редактором сайту, керівником проекту MediaSapiens. Упорядник збірки «Джинсова свобода». У 2017-2018 роках працював редактором онлайн-видання «Твоє місто». Із 2005 року займається моніторинговими дослідженнями українських телеканалів, друкованих та онлайн-видань.

  Мар’яна Закусило

  Член Незалежної медійної ради

  Головна редакторка порталу “Детектор медіа”

  Член громадської організації “Детектор медіа”. Магістр журналістики. З 2008 року працювала в “Телекритиці”, з 2016 року – в “Детекторі медіа”. Член Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, член робочої групи зі створення правил захисту дітей у медіа при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

  Костянтин Квурт

  Член Незалежної медійної ради

  Голова правління ГО «Інтерньюз-Україна»

  Понад 20 років здійснює менеджмент проектів з медіа та комунікації в Україні та інших країнах Східної Європи. Знається на особливостях українського медіаландшафту з 1995 року. Визнаний експерт у сфері глобальних медіатрендів. Розуміється на шляхах перетворення та розвитку українського суспільства в сучасних умовах. Стратегічний консультант з глибоким знанням проблем медіа, свободи слова, професійної етики та ефективних комунікаційних практик.

  Галина Петренко

  Член Незалежної медійної ради

  Журналіст, директор ГО «Детектор медіа»

  Журналіст та редактор з 15-річним досвідом. Була головним редактором інтернет-порталу «Детектор медіа», заступником шеф-редактора «Телекритики» та Marketing Media Review, головним редактором журналу «Новий маркетинг» в Україні та Росії. Член громадської ради при Держкіно та Української кіноакадемії. Є співавтором законопроекту про обмеження передвиборчої агітації та протидії прихованій рекламі, дорожніх карт реформування політичної реклами і протидії інтернет-піратству.

  Тарас Петрів

  Член Незалежної медійної ради

  Президент Фундації «Суспільність» та співредактор журналу «Формат21»

  Працював кореспондентом газети «Молодь України», спеціальним кореспондентом міжнародного відділу газети «Голос України», співпрацював з медіа Польщі, Словаччини, Болгарії, ФРН.

  Був заступником директора Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, завідувачем кафедри міжнародної журналістики, керівником Інформаційної служби Президента України, головою Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі.

  Ігор Розкладай

  Член Незалежної медійної ради

  Головний експерт з медійного права Центру демократії та верховенства права

  Експерт групи “Медіа група” Реанімаційного Пакету Реформ (2015-2019). Член Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення (2010-2016). Член Експертної ради з питань свободи інформації та захисту приватності при Представникові Уповноваженого з питань доступу до публічної інформації та захисту персональних даних. Член Координаційної ради з питань доступу до публічної інформації при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини. Входив до складу Незалежної експертної ради з питань діяльності мас-медіа під час виборів у 2007 році.

  Марина Сингаївська

  Член Незалежної медійної ради

  Заступниця генерального директора Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ»

  У журналістиці – з 1997 року. Працювала оглядачем у відділах культури і політики тижневика «Українське слово» (1997-2000 рр.), випусковим редактором в інформаційному агентстві УНІАН, де 10 років керувала відділом випуску новин (2000-2015 рр). Із 2015 року – заступник генерального директора Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ». Заслужений журналіст України. З лютого 2020 року – викладач агенційної журналістики в Інституті журналістики Київського університету ім. Б.Грінченка.

  Антоніна Черевко

  Член Незалежної медійної ради

  Юрист, експерт у сфері міжнародного розвитку

  Випускниця Києво-Могилянської Академії та Оксфордського Університету. Працювала з такими міжнародними організаціями як IREX, Рада Європи, ОБСЄ та Міжнародна підтримка медіа. Має більше 14 років досвіду роботи у таких сферах як: верховенство права, права людини, розвиток медіа та реформа медіа законодавства. З грудня 2019 року член Комітету Експертів Ради Європи з питань протидії мові ненависті (Committee of Experts on Combating Hate Speech (ADI/MSI-DIS) of the Council of Europe).