Головна

 • Про нас
 • Справи
 • Члени
 • Новини
 • Рекомендації
 • Контакти
 • Пошук по справам

  Звернутись

   

   

   

  Члени ради

  Ігор Розкладай

  Секретар Незалежної медійної ради

  Головний експерт з медійного права Центру демократії та верховенства права

  Експерт груп “Медіа група” та групи “Політика національної пам’яті” Реанімаційного Пакету Реформ. Член Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення (2010-2016). Член Експертної ради з питань свободи інформації та захисту приватності при Представникові Уповноваженого з питань доступу до публічної інформації та захисту персональних даних. Входив до складу Незалежної експертної ради з питань діяльності мас-медіа під час виборів у 2007 році.

  Зураб Аласанія

  Член Незалежної медійної ради

  Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України

  Медіаменеджер, журналіст та засновник низки медійних проектів. У 2014-2016 роках очолював Національну телекомпанію України. Заслужений журналіст України (2005 рік), один із засновників Hromadske.tv. Журналіст та ведучий авторських програм та політичних ток-шоу. Співзасновник медіа-групи “Об’єктив” засновник агентства “МедіаПорт” і тижневика “MediaPost”. З 2005 по 2010 роки очолював Харківську обласну державну телерадіокомпанію.

  Олексій Братущак

  Член Незалежної медійної ради

  Журналіст видання “Цензор.НЕТ”, аналітик Інституту Масової Інформації

  Олексій Братущак є журналістом інтернет-видання “Цензор.НЕТ”, а також аналітиком Інституту Масової Інформації. Спеціалізується на суспільно-політичній тематиці, є автором журналістських розслідувань. До цього працював у виданні “Українська правда” та на телеканалі ZIK, упродовж 11 років був журналістом “5 каналу”, а перший медійний досвід здобував під час навчання, у студентських виданнях.

  Віта Володовська

  Член Незалежної медійної ради

  Юрист ГО «Лабораторія цифрової безпеки»

  Менеджер групи «Медіа реформа» коаліції громадських організацій та експертів “Реанімаційний Пакет Реформ”. Магістр права (НаУКМА, 2014). Понад 4 роки працювала юристом Центру демократії та верховенства права, зокрема, брала участь у розробці змін до інформаційного законодавства, консультувала журналістів та громадських активістів з питань медіа права та доступу до інформації.

  Роман Головенко

  Член Незалежної медійної ради

  Керівник правових проектів Інституту Масової Інформації

  Магістр права (2007, КМА), співавтор текстів законів “Про доступ до публічної інформації” та “Про інформацію”, крім нормотворення займається судовою практикою. Близько 5-и рр. виступає експертом Інституту масової інформації в сфері професійних журналістських стандартів.

  Олена Голуб

  Член Незалежної медійної ради

  Експертка Інституту масової інформації, керівниця моніторингового відділу

  Авторка серії методологій контенту-аналізу ЗМІ, в тому числі аналізу на дотримання професійних журналістських стандартів, гендерного балансу, контенту регіональних новин, моніторингу джинси та багатьох інших. Більше 10 років працює в сфері аналітики медіа. Здійснювала медіа-експертизу для проектів за підтримки ОБСЄ, ООН, Інтерньюз Нетворк, USAID, Матра, Репортерів без кордонів, Фрідом Хаус, Посольства Чехії. Є тренером Дойче Велле Академії та ІМІ з професійних та етичних журналістських стандартів. Співавторка посібників ІМІ “Журналіст та не безпека”, «Як писати про місцеву владу», та аналітичних видань ІМІ «Дослідження медіа-ситуації в південних та східних областях України», «З чого складаються місцеві новини Півдня і Сходу України». Учасниця Незалежної медійної ради за квотою Інституту Масової Інформації.

  Наталя Гуменюк

  Член Незалежної медійної ради

  Голова Hromadske.UA та редакторка Hromadske International

  Українська журналістка, яка спеціалізується на міжнародних відносинах. З початку Революції та подальшого конфлікту працює репортером, висвітлюючи події про Майдан, Крим, Донбас. Як незалежний кореспондент-міжнародник, вона також висвітлювала головні політичні та соціальні події  у понад 50 країнах. Автор книги «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції».

  Отар Довженко

  Член Незалежної медійної ради

  Редактор, журналіст, дослідник медіа. Керівник Центру моніторингу та аналітики ГО «Детектор медіа».

  Викладач Школи журналістики Українського католицького університету. Співредактор онлайн видання MediaLab.online Львівського медіафоруму.

    У 2005-2011 роках працював у групі видань «Телекритика»; був заступником шеф-редактора, головним редактором сайту, керівником проекту MediaSapiens. Упорядник збірки «Джинсова свобода». У 2017-2018 роках працював редактором онлайн-видання «Твоє місто». Із 2005 року займається моніторинговими дослідженнями українських телеканалів, друкованих та онлайн-видань.

  Костянтин Квурт

  Член Незалежної медійної ради

  Медіа-експерт, Голова Правління ГО «Інтерньюз-Україна»

  Визнаний фахівць у галузі ЗМІ України; має значний досвід у сфері комунікацій та зв’язків з громадськістю, розробці навчань для українських медіа-спеціалістів. Має значний досвід у проектному менеджменті. Був заступником голови Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президенті України, був членом Громадської ради Національної телекомпанії України та членом Громадської Ради з питань свободи слова та інформації. Наразі є членом Експертної Ради при Міністерстві Інформаційної політики України.

  Павло Моісеєв

  Член Незалежної медійної ради

  Директор з правових питань Міжнародної громадської організації «Інтерньюз-Україна»

  Vає з 19-річничну юридичну практику та 14-річний досвід тренерської роботи. Протягом останніх дванадцяти років працює Директором з правових питань Міжнародної громадської організації «Інтерньюз-Україна», де керує юридичними проектами, займається лобістською та законотворчою діяльністю, взаємодією з державними органами GR, розробкою та впровадження PR-стратегій, стратегічним плануванням та розвитком правових проектів. З 2010-2014 року був Головою Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. Входив до складу Експертних  рад з питань діяльності медіа під час виборів (2007, 2010), з питань мовної політики при Секретаріаті Президента України (2006). Організував та провів дві Школи підвищення кваліфікації для працівників Національної ради (2006, 2007). Займався бізнес-адвокатурою, працював у Національному банку України.

  Галина Петренко

  Член Незалежної медійної ради

  Журналіст, директор ГО «Детектор медіа»

  Журналіст та редактор з 15-річним досвідом. Була головним редактором інтернет-порталу «Детектор медіа», заступником шеф-редактора «Телекритики» та Marketing Media Review, головним редактором журналу «Новий маркетинг» в Україні та Росії. Член громадської ради при Держкіно та Української кіноакадемії. Є співавтором законопроекту про обмеження передвиборчої агітації та протидії прихованій рекламі, дорожніх карт реформування політичної реклами і протидії інтернет-піратству.

  Тарас Петрів

  Член Незалежної медійної ради

  Президент Фундації «Суспільність» та співредактор журналу «Формат21»

  Працював кореспондентом газети «Молодь України», спеціальним кореспондентом міжнародного відділу газети «Голос України», співпрацював з медіа Польщі, Словаччини, Болгарії, ФРН.

  Був заступником директора Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, завідувачем кафедри міжнародної журналістики, керівником Інформаційної служби Президента України, головою Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі.

  Антоніна Черевко

  Член Незалежної медійної ради

  Юрист, випускниця Києво-Могилянської Академії

  Працювала з  такими міжнародними організаціями як IREX, Рада Європи, ОБСЄ та Міжнародна підтримка медіа. Має більше 10 років досвіду роботи у таких сферах як: верховенство права, розвиток медіа та реформа медіа законодавства.

  Тарас Шевченко

  Член Незалежної медійної ради

  Директор Центру демократії та верховенства права

  Співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ. Юрист, експерт з питань медійного права, автор та співавтор законопроектів у сфері телерадіомовлення, реклами, свободи слова. Зокрема, є співавтором закону “Про суспільне телебачення і радіомовлення”. Тарас Шевченко – експерт груп “Антикорупційна реформа”, “Судова реформа” та “Медіареформа” у РПР. Член Наглядової ради НСТУ у 2015-2017 роках. Також є співзасновником Громадського руху ЧЕСНО, Стоп Цензурі.