Головна

 • Про нас
 • Члени
 • Новини
 • Справи
 • Рекомендації
 • Контакти
 • Пошук по справам

   Звернутись

   ПІБ скаржника
   Контактна інформація
   Чиї дії оскаржуються (журналіст, представник медіа, медіа)
   Короткий зміст оскаржуваного матеріалу
   Порушення або перелік порушень, які вбачає скаржник з матеріалу
   Пошта

   Додатки (скарга з усіма посиланнями на матеріали, які оскаржуються).

   Якщо відома інформація про те, чи зверталися до стверджуваного порушника із правом на відповідь чи правом на спростування – зазначити про це (додати копії звернення до стверджуваного порушника та відповіді на нього).

   Анонс: онлайн-дискусія “Можлива ескалація конфлікту: як висвітлювати та уникати помилок” (Миколаївська область)

   Поділитися

   Запрошуємо 29 листопада з 12:00 до14:00 журналістів, редакторів, прессекретарів, медіаосвітян, студентів-журналістів та усіх представників медіаспільноти у Миколаївської області на онлайн-обговорення: “Можлива ескалація конфлікту: як висвітлювати та уникати помилок”.

   Українське Міністерство оборони, МЗС та західні ЗМІ заявляють, що Росія стягує війська до кордонів нашої країни і може піти на воєнну ескалацію. Південь України межує з окупованим Кримом, де також стоїть армія РФ, тож регіон може стати мішенню для провокацій та дезінформації. Тому Незалежна медійна рада проведе ряд регіональних вебінарів у Миколаївській, Одеській, Херсонській та Запорізькій областях щодо висвітлення теми ескалації. На них ми обговоримо тему ескалації та дамо поради / поділимося навичками / разом з медіа напрацюємо правила для роботи в умовах конфлікту. Зокрема йтиметься про таке:

   Перший захід відбудеться для представників медіа у Миколаївській області на платформі Zoom.

   Спікери:

   Модераторка:

   Дата: 29 листопада 2021

   Час: 12:00-14:00

   Платформа: Zoom

   Для участі у заході просимо заповнити форму за посиланням: 

   https://forms.gle/un4UKJ7p17agNtZR6 

   Детальнішу інформацію та програму заходу надішлемо відібраним учасникам.

   Ця подія стала можливою завдяки нашому спільному проєкту між Фундацією Суспільність, Центром демократії та верховенства права та міжнародною організацією Internews, що впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.