Головна

 • Про нас
 • Члени
 • Новини
 • Справи
 • Рекомендації
 • Контакти
 • Пошук по справам

   Звернутись

   ПІБ скаржника
   Контактна інформація
   Чиї дії оскаржуються (журналіст, представник медіа, медіа)
   Короткий зміст оскаржуваного матеріалу
   Порушення або перелік порушень, які вбачає скаржник з матеріалу
   Пошта

   Додатки (скарга з усіма посиланнями на матеріали, які оскаржуються).

   Якщо відома інформація про те, чи зверталися до стверджуваного порушника із правом на відповідь чи правом на спростування – зазначити про це (додати копії звернення до стверджуваного порушника та відповіді на нього).

   Незалежна медійна рада обрала п’ятнадцятого члена

   Поділитися

   До складу Незалежної медійної ради увійшов новий медіаексперт, а у самому органі відбулися організаційні зміни. Таке рішення було ухвалено під час чергового засідання Незалежної медійної ради.

   Так, членом Медійної Ради відтепер є Галина Петренко – журналіст та медіаексперт, директор ГО “Детектор медіа”. До складу МР вона увійде як представник своєї організації і замінить Діану Дуцик, яка припинила роботу у “Детектор медіа” за власним бажанням. Водночас, Діана Дуцик продовжить працювати у Незалежній медійній раді. Її на цей пост номінував Інститут Масової Інформації.

   Таким чином, Незалежна медійна рада відтепер працює у повному складі: її членами є 15 медіаекспертів, номінованих п’ятьма організаціями-засновниками.

   Також під час засідання Медійної Ради Роман Головенко склав повноваження секретаря Ради, однак і надалі лишається її членом. Наразі посаду секретаря займає Ігор Розкладай, який до цього виконував обов’язки секретаря спільно з Романом Головенком.

   Незалежна медійна рада була заснована наприкінці 2015 року провідними медійними громадськими організаціями України (Детектор Медіа, Інститут Масової Інформації, Інтерньюз-Україна, Фундація «Суспільність», Центр Демократії та Верховенства Права). Незалежна медійна рада функціонує як постійний громадський моніторинговий та консультативний орган, що розглядає спірні ситуації щодо недотримання медійного законодавства, міжнародних стандартів висвітлення інформації у медіа, а також порушень норм журналістської етики.