Головна

 • Про нас
 • Члени
 • Новини
 • Справи
 • Рекомендації
 • Контакти
 • Пошук по справам

   Звернутись

   ПІБ скаржника
   Контактна інформація
   Чиї дії оскаржуються (журналіст, представник медіа, медіа)
   Короткий зміст оскаржуваного матеріалу
   Порушення або перелік порушень, які вбачає скаржник з матеріалу
   Пошта

   Додатки (скарга з усіма посиланнями на матеріали, які оскаржуються).

   Якщо відома інформація про те, чи зверталися до стверджуваного порушника із правом на відповідь чи правом на спростування – зазначити про це (додати копії звернення до стверджуваного порушника та відповіді на нього).

   Незалежна медійна рада запрошує на круглий стіл “Як забезпечити якісне інформування аудиторії ЗМІ під час виборів?”

   Поділитися

   22 жовтня (понеділок) Незалежна медійна рада проведе круглий стіл “Як забезпечити якісне інформування аудиторії ЗМІ  під час виборів?”, під час якого медіа експерти та журналісти обговорять виклики та проблемні аспекти роботи ЗМІ під час виборів, а також питання подачі якісного контенту.

   Захід відбудеться у конференц-залі PANORAMA Conference Hall готелю CITYHOTEL (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 56А). Час роботи круглого столу 12:00-15:00.

   Україна входить у виборчий рік, протягом якого українці оберуть Президента та Верховну Раду. Разом з тим очікуються вибори в об’єднаних територіальних громадах. А це означає, що протягом наступного року кількість політичного контенту в ЗМІ буде постійно зростати. Незалежна медійна рада як орган саморегулювання медійної галузі постійно розглядає спірні питання у сфері, які зокрема стосуються питання дотримання журналістських стандартів. І зараз, у період виборчої гонки, питання стандартів журналістики, якості політичної інформації та аналітики, а також правового та саморегулювання медіасередовища є надзвичайно важливим.

   Про те, як забезпечувати виборцям якісну інформацію, як ЗМІ можуть протидіяти поширенню дезінформації під час виборів, а також правові аспекти роботи журналістів в умовах масової агітаційної кампанії під час круглого столу будуть говорити Голова Незалежної медійної ради, Голова ГО “Детектор Медіа” Наталія Лигачова, Голова Комісії з журналістської етики Андрій Куликов, секретар Незалежної медійної ради, юрист Центру демократії та верховенства права Ігор Розкладай та юрист Лабораторії цифрової безпеки Віта Володовська.

   Незалежна медійна рада запрошує журналістів та редакторів ЗМІ, представників громадських організацій, профільних асоціацій та активістів до участі у обговоренні.

   Для участі у заході просимо заповнити форму до 15:00 21 жовтня.