Головна

 • Про нас
 • Члени
 • Новини
 • Справи
 • Рекомендації
 • Контакти
 • Пошук по справам

   Звернутись

   ПІБ скаржника
   Контактна інформація
   Чиї дії оскаржуються (журналіст, представник медіа, медіа)
   Короткий зміст оскаржуваного матеріалу
   Порушення або перелік порушень, які вбачає скаржник з матеріалу
   Пошта

   Додатки (скарга з усіма посиланнями на матеріали, які оскаржуються).

   Якщо відома інформація про те, чи зверталися до стверджуваного порушника із правом на відповідь чи правом на спростування – зазначити про це (додати копії звернення до стверджуваного порушника та відповіді на нього).

   Незалежна медійна рада: робота з порушеннями медійного законодавства, взаємодія з Комісією з журналістської етики та подальші кроки”

   Поділитися

   Незалежна медійна рада створена провідними медійними організаціями, щоб допомагати усім охочим у вирішенні спірних ситуацій, які виникають в медійній сфері. Щороку до НМР звертаються зі скаргами на публікації та ефіри медіа, щороку НМР видає висновки та рекомендації, які допомагають розібратися у різних медійних тематиках. Тож як НМР може допомогти вам запобігти медійним спорам або розв’язати їх? 

   НМР та ЦЕДЕМ запрошують на онлайн-дискусію Незалежна медійна рада: робота з порушеннями медійного законодавства, взаємодія з Комісією з журналістської етики та подальші кроки”.

   Захід буде цікавий усім, зокрема й журналістам, редакторам, представникам медіа, студентам та викладачам журналістики і права, працівникам державних органів, прессекретарям. Під час дискусії ви дізнаєтесь: 

   Дата: 27 січня 2022

   Час: 14:00-15:40

   Платформа: Zoom

   Для участі у заході зареєструйтеся  за посиланням до 26 січня: https://forms.gle/zfciAzohHmpYKbAE8.

   Ця подія стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через проєкт USAID “Медійна програма в Україні, який виконується міжнародною організацією Internews.