Головна

 • Про нас
 • Члени
 • Новини
 • Справи
 • Рекомендації
 • Контакти
 • Пошук по справам

   Звернутись

   ПІБ скаржника
   Контактна інформація
   Чиї дії оскаржуються (журналіст, представник медіа, медіа)
   Короткий зміст оскаржуваного матеріалу
   Порушення або перелік порушень, які вбачає скаржник з матеріалу
   Пошта

   Додатки (скарга з усіма посиланнями на матеріали, які оскаржуються).

   Якщо відома інформація про те, чи зверталися до стверджуваного порушника із правом на відповідь чи правом на спростування – зазначити про це (додати копії звернення до стверджуваного порушника та відповіді на нього).

   Незалежній медійній раді виповнився рік

   Поділитися

   Сьогодні виповнився рік з моменту створення Незалежної медійної ради. За цей час нам вдалося стати однією з провідних експертних інституцій, до рішень якої дослухається офіційний регулятор – Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення, а також медіаспільнота. Так, протягом року саме Національна рада надіслала найбільше звернень на нашу адресу – причому у трьох випадках висновки Незалежної медійної ради лягали в основу рішення регулятора про накладення санкцій на телерадіоорганізації.

   Основна діяльність Незалежної медійної ради полягає у об’єктивному розгляді спірних питань та ситуацій, які виникають у інформаційному просторі України. Протягом року її експерти розглянули 22 звернення. За наслідками їх розгляду було видано 11 висновків і триває експертиза ще 4 справ. Водночас, іншим полем діяльності Медійної ради є надання рекомендацій органам державної влади задля вдосконалення їх діяльності. Так, було видано рекомендації щодо повноважень регулятора з регулювання аудіовізуального контенту, триває підготовка рекомендацій щодо реклами та спонсорства алкогольних напоїв.

   Основними темами, що розглядалися експертами протягом першого року діяльності, були питання мови ворожнечі та дискримінації у ЗМІ, а також дотримання професійних стандартів у діяльності медіа.

   2

   Незалежна медійна рада проактивно діє і в публічній площині: було проведено низку публічних обговорень з важливих медійних питань та започатковано серію регіональних круглих столів, присвячених стану місцевої журналістики – перший з них уже відбувся у Львові.

   Незалежна медійна рада планує продовжувати свою діяльність і надалі – з метою формування медійного середовища, яке надає якісну, збалансовану та достовірну інформацію суспільству.

   Дякуємо Вам за підтримку – лише разом ми зможемо впровадити якісні зміни медіасередовища в Україні!