Головна

 • Про нас
 • Члени
 • Новини
 • Справи
 • Рекомендації
 • Контакти
 • Пошук по справам

   Звернутись

   ПІБ скаржника
   Контактна інформація
   Чиї дії оскаржуються (журналіст, представник медіа, медіа)
   Короткий зміст оскаржуваного матеріалу
   Порушення або перелік порушень, які вбачає скаржник з матеріалу
   Пошта

   Додатки (скарга з усіма посиланнями на матеріали, які оскаржуються).

   Якщо відома інформація про те, чи зверталися до стверджуваного порушника із правом на відповідь чи правом на спростування – зазначити про це (додати копії звернення до стверджуваного порушника та відповіді на нього).

   Суд відхилив позов Євгена Червоненка щодо рішення Незалежної медійної ради

   Поділитися

   11 березня 2020 року Шевченківський районний суд міста Києва залишив без задоволення позов Євгена Червоненка проти ексголови НМР Наталії Лигачової, екссекретаря НМР Ігоря Розкладая та ЦЕДЕМ. 

   На початку минулого року до суду подали позови за оцінку експертів Незалежної медійної ради, яка знайшла мову ворожнечі і виправдання держави-агресора в окремих програмах телеканалу NewsOne. Раніше, 11 липня 2019 року, Шевченківський районний суд міста Києва, розглянувши справу за позовом Андрія Лесика, повністю відмовив у задоволенні позовних вимог.

   Нагадаємо, що слова Євгена Червоненка разом з висловлюваннями інших гостей телеканалу Newsone, були предметом аналізу висновку Незалежної медійної ради, а саме щодо наявності ознак порушення норми законодавства про заборону популяризації чи пропаганди органів держави-агресора. Позивач, зокрема, зазначав про порушення честі, гідності та ділової репутації особи та спростування недостовірної інформації. Як і у випадку Андрія Лесика, Шевченківський районний повністю відмовив у задоволенні позовних вимог.