Головна

  • Про нас
  • Члени
  • Новини
  • Справи
  • Рекомендації
  • Контакти
  • Пошук по справам

      Звернутись

      ПІБ скаржника
      Контактна інформація
      Чиї дії оскаржуються (журналіст, представник медіа, медіа)
      Короткий зміст оскаржуваного матеріалу
      Порушення або перелік порушень, які вбачає скаржник з матеріалу
      Пошта

      Додатки (скарга з усіма посиланнями на матеріали, які оскаржуються).

      Якщо відома інформація про те, чи зверталися до стверджуваного порушника із правом на відповідь чи правом на спростування – зазначити про це (додати копії звернення до стверджуваного порушника та відповіді на нього).

      Відновлення медіа: як свободі слова вижити на руїнах війни

      Поділитися

      За час повномасштабного вторгнення понад 230 незалежних українських медіа припинили існувати. Війна не лише фізично знищує медіа, але й ставить перед ними нові виклики – від фінансових труднощів до загрози життю журналістів.

      Тож як українським незалежним медіа відновитися і далі працювати в таких складних умовах?

      Центр демократії та верховенства права у співпраці з Незалежною медійною радою запрошують вас 13 серпня 2024 року з 11:00 до 13:30 долучитися до публічної онлайн-дискусії “Відновлення медіа: як свободі слова вижити на руїнах війни”, де голоси медіа-спільноти розкажуть історії виживання медіа, обговорять шляхи відновлення та підтримки незалежної журналістики.

      Під час панелі “Почуйте: потреби українських незалежних медіа у відновленні від наслідків війни” обговоримо виклики для регіональних медіа в процесі відновлення. Як зберегти чи знайти фінансування, захистити журналістів і відновити інфраструктуру? Спікери поділяться своїм досвідом і успішними прикладами.

      Під час панелі “Почуті: як допомогти медіа відновитися від наслідків війни” розглянемо зроблені кроки для підтримки та відновлення медіа. Які стратегії використовуються для відновлення медійного сектору, і як саморегулювання може допомогти у цьому процесі? Спікери також поділяться інсайтами з дослідження підтримки українських медіа.

      Чому важливо долучитися?

      Голоси журналістів та представників медіа надзвичайно важливі для формування спільної стратегії відновлення медіасектору України. Такі заходи – гарна нагода не лише поділитися своїм досвідом і проблемами, а й напрацювати рішення. Ми закликаємо медіа активно долучатися до таких дискусій, адже саме через діалог ми зможемо знайти найкращі шляхи виходу з кризи.

      Серед спікерів:

      Також ви матимете можливість поділитися своїми думками та задати питання спікерам.

      Для участі зареєструйтеся за посиланням до 12 серпня, 15:00 https://forms.gle/XnXu9tu23ZUfcHrTA.

      Приєднуйтесь, щоб разом знайти відповіді на питання, які хвилюють усіх нас.