Головна

 • Про нас
 • Члени
 • Новини
 • Справи
 • Рекомендації
 • Контакти
 • Пошук по справам

   Звернутись

   ПІБ скаржника
   Контактна інформація
   Чиї дії оскаржуються (журналіст, представник медіа, медіа)
   Короткий зміст оскаржуваного матеріалу
   Порушення або перелік порушень, які вбачає скаржник з матеріалу
   Пошта

   Додатки (скарга з усіма посиланнями на матеріали, які оскаржуються).

   Якщо відома інформація про те, чи зверталися до стверджуваного порушника із правом на відповідь чи правом на спростування – зазначити про це (додати копії звернення до стверджуваного порушника та відповіді на нього).

   Незалежна медійна рада спільно з Адміністрацією Президента розроблять правила акредитації журналістів

   Поділитися

   Правила акредитації журналістів на прес-конференціях Президента України будуть розроблені спільно Незалежною медійною радою та Адміністрацією Президента  – про це 18 січня домовилися члени Незалежної медійної ради під час зустрічі із прес-секретарем Президента Святославом Цеголко.

   На зустрічі члени Медійної ради озвучили Святославу Цеголко зауваження щодо організації прес-конференції Петра Порошенка, що відбулася 14 січня, та запропонували спільно виробити правила, що забезпечать справедливу та рівномірну представленість та вільний доступ журналістів до прес-заходів Президента.

   Це перша зустріч членів Незалежної медійної ради, серед яких були Наталія Лигачова (ГО “Телекритика”), Світлана Остапа, (ГО “Телекритика”),  Наталя Гуменюк (Громадське Телебачення), Тарас Петрів (Фундація “Суспільність”), Діана Дуцик (ГО “Телекритика”), Костянтин Квурт (Інтерньюз-Україна), Ігор Розкладай (Інститут Медіа Права),  з прес-секретарем Президента та мала на меті налагодження комунікації й забезпечення ефективної співпраці громадськості з владою. Учасники зустрічі домовилися про проведення регулярних подібних зустрічей.

   Нагадаємо, що наприкінці 2015 року за ініціативи Інституту Медіа Права було сформовано Незалежну медійну раду та  визначено її склад, до якого увійшли 15 представники медіаспільноти та фахових громадських організацій, які мають ґрунтовний досвід та авторитет у медійній сфері. Медійна рада має стати постійним громадським моніторинговим та консультативним органом, який створився з метою утвердження високих професійних стандартів журналістики та задля об’єктивного розгляду спірних питань та ситуацій, які виникатимуть у інформативному просторі України. Незалежна медійна рада була засновнана  ГО “Інститут Медіа Права”, ГО “Інститут Масової Інформації”,  ГО “Інтерньюз-Україна”, ГО “Телекритика” та ГО “Фундація “Суспільність”.